Hakkımızda

Beylik Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.şti. olarak İstanbul'un gelişen bölgesi beylikdüzü semtinde 2010 yılında kurulmuş olup, kurulduğu semtten şirketimiz ünvanını almıştır.

Acenteliğimiz 1996 yılından buyana Avcılar da faaliyet gösteren Elze Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.nin iştirakidir. Elze Sigorta da yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve tecrübesi Beylik Sigorta ya aktarılmış ve kısa sürede büyük başarılara imza atılmıştır.

Acenteliğimizin geçmişten gelen hukuki ve iktisadi eğitimleri sigorta altyapısına büyük destek vermiş ve müşterilerimizin problemlerinin çözümünde büyük katkı sağlamıştır.

Müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermek daima önceliğimiz olmuştur. Bu felsefe ile acentelik bünyesinde güleryüzlü ve tecrübeli kadrolar oluşturulmuş ve müşterilerimizin memnuniyeti attırılmıştır. Müşterilerimizin mağduriyetinin ortadan kaldırmak için cep telefonlarımız 24 saat açık olarak hizmet vermeyi acenteliğimizi farkındalık yaratmıştır.

Kuruluşumuz ile birlikte Axa Sigorta A.Ş. İle acentelik sözleşmesi yapılmıştır. Kuruluşunda Axa Sigorta gibi dünya ve türkiyenin enbüyük şirketinin acentesi olmak gurur verici olmuş ve bizlere büyük bir dinamik kazandırmıştır. Şirket nezdinde de kuruluşumuz ile birlikte hatırı sayılır bir duruma gelmiş bulunmaktayız.

2011 yılı Mart ayı itibari ile Ak Sigorta A.Ş. İle acentelik sözleşmesine imza atılarak adım adım büyümeye ve kısa sürede karşılıklı güzel işlere imza attık.

2012 yılında ise aldığımız güzel neticeler sonucunda Mapfre Genel Sigorta A.Ş. ve İtalyan devi olan Generali Sigorta A.Ş. İle acente sözleşmesi yaparak sigorta sektöründe büyümeye ve güzel işlere imza atmaya devam ediyoruz.